Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Piotra i Pawła w Kiwitach

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Piotra i Pawła w Kiwitach, Kiwity 38, 11-106 Kiwity

OVERVIEW

This domain parafiakiwity.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have scanned ten pages within the site parafiakiwity.pl and found one website referencing parafiakiwity.pl.

PARAFIAKIWITY.PL RANKINGS

This domain parafiakiwity.pl has seen fluctuating amounts of traffic all over the year.
Traffic for parafiakiwity.pl

Traffic ranking (by month) for parafiakiwity.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiakiwity.pl

WHAT DOES PARAFIAKIWITY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiakiwity.pl Mobile Screenshot of parafiakiwity.pl Tablet Screenshot of parafiakiwity.pl

PARAFIAKIWITY.PL HOST

We detected that the main root page on parafiakiwity.pl took seven hundred and nineteen milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
89.161.210.94

I discovered that this website is implementing the IdeaWebServer/0.83 os.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Piotra i Pawła w Kiwitach

DESCRIPTION

CONTENT

This domain parafiakiwity.pl had the following in the site, "Pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła." We observed that the website stated " A w spawach pilnych również." It also stated " W soboty przez cały rok. Witamy na stronie Parafii Kiwity, leżącej na Świętej Warmii, w Dekanacie Lidzbark Warmiński, w Archidiecezji Warmińskiej." The header had parafia as the highest ranking keyword. It was followed by Kiwity, parafia Kiwity, and parafia kiwity which isn't as ranked as highly as parafia.

SEEK MORE WEBSITES

Parafia Kłecko Parafia pod wezwaniem św. Jerzego i św. Jadwigi w Kłecku

Msze, spowiedź i nabożeństwa. Wirtualny spacer po kościele i cmentarzu. Drogą, ponieważ prowadzi do Ojca; prawdą, ponieważ potępia kłamstwo; życiem, ponieważ rozkazuje śmierci. Podobnie jak o świcie rozpraszają się ciemności, tak została pokonana śmierć, kiedy powstało życie wieczne. Czytaj dalej Surrexit, non est hic! 8211; Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Przyprowadzili .

Parafia Klementowice pw. św. Klemensa i św. Małgorzaty

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłść. Ostatnie dni Wielkiego Postu, to najważniejsze dni w życiu chrześcijanina. Dzień ustanowienia sakramentów kapłaństwa i Eucharystii. Msza święta Wieczerzy Pańskiej o 18.

Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Kleszczowie - STRONA GŁÓWNA

Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Kleszczowie. Zakończył się Wielki Post, trwa Triduum Paschalne. Czas w którym w sposób szczególny wspominamy mękę i śmierć naszego Pana Jezusa Chrystusa, aby następnie radośnie świętować Jego Zmartwychwstanie. Rekolekcje Wielkopostne 18 - 21 marca 2018r. W czasie czterdziestu dni Wielkiego Postu warto zaplanować czas rekolekcji, czas zastanowienia się nad sobą i nad swoim życiem. Porządek Doby Eucharystycznej 13 grudnia 2017r.

Start - Parafia Rzymskokatolicka w Kłyżowie

Zbiórka na remont dachu kościoła. Adam Szustak odwiedził parafię ks. Wielki Post jest wyjątkowym okresem w całym roku.